Karácsony iskolánkban

admin sze, 01/09/2019 - 16:27
2018. december 21-én, mielőtt iskolánk minden tanulója és dolgozója megkezdte volna a téli szünetet, megtartottuk az immár hagyományossá vált karácsonyi ünnepségünket. A feldíszített karácsonyfa, a kivilágított épület és a kidekorált tantermek már napokkal előtte jelezték az Ünnep közeledését.

Idén a 10. A osztály öt tanulója készült műsorral, melynek során hallhattunk verset és novellát a szeretetről, valamint a világ más területeinek karácsonyi szokásaival is megismerkedhettünk. Ezután néhány gondolatban megemlékeztünk a tanév eddigi legfontosabb eseményeiről. A kiemelkedő közösségi munkájáért több tanuló kapott dicséretet. Az ünnepség végén iskolánk minden tanulójának és dolgozójának egy kis meglepetés ajándékkal kedveskedtünk, melynek az elkészítésében nyújtott segítségért ezúton is köszönetet mondunk a Variflux Kft.-nek.

Bízunk benne, hogy a megérdemelt pihenés után mindenki újult erővel kezdi meg az évet. 
Molnárné Juhász Annamária
tagintézmény- vezető